| Skate_Gaby_1999 a întrebat:

Ce as putea sa fac sa strang niste bani? cel mai bun raspuns funda

3 răspunsuri:
| 2B a răspuns:

Buna! Daca vrei sa incerci sa strangi bani,incearca sa nu mai cumperi lucruri in prostie(nu ma refer la mancare, ma refer la prosti), asa o sa ai mai multi bani! Incearca sa gasesti un loc sigur in care sa ii pui, si incearca sa nu ii folosesti prea des(o pusculita merge), mai incerca sa faci rost de bani prin diverse activitati*( eu de exemplu fac rost de bani de la parinti ajuntandui prin diverse lucruri cate un leu-2).Aduna toti bani intr-un loc si incearca sa tot repeti chestiile astea, ca sa ai cati mai multi(gasestele un loc ascuns si sigileazal e mai distractivwinking ).Bun Sper ca te-am ajutat! Mult success in continuare!

| Duce a răspuns:

Ca sa strangi bani? Te duci la cersit.winking

| Bia09 a răspuns:

Buna, doresti produse avon sau sa devii reprezentant? Poti viziona pagina : https://www.facebook.com/pages/Avon-Constanta/409862675824708?ref=hl