| Domnuleeeeu a întrebat:

Hey TPU.
Stiti niste modalitati prin care as putea sa strang niste bani?
Funda.

8 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca ai 18 ani te poti inscrie la un MLM de succes si de calitate. Detalii in privat.

| nechiforboss a răspuns:

Du-te la munca, fa-ti unul sau mai multe site-uri sau strange bani la banca!

| georgiMAFIA a răspuns:

Deschide-ti un cont in bancawinking

| Bogdan05 a răspuns:

Ai putea sa incepi sa postezi videoclipuri pe youtube.Vei avea bani in viitor. happy

| Domnuleeeeu explică (pentru Bogdan05):

Nu stiu ce sa zic. eu vreau bani cat mai repede..si nu vreau sa ii strang asa, mi se pare o risipa de timp, in plus e posibilitatea sa te faci de ras, si nuprea vreau asta.

| DimLight a răspuns (pentru Domnuleeeeu):

Cum naiba te faci de ras daca ai canal de youtube? doar copiezi videouri le remixezi si le uploadezi mai departe pe youtube. la cateva zeci de mii de vizualizari deja incepi sa faci dolarei. dar clar asta nu se intampla instant, abia dupa 1-2 luni incepi sa vezi ca apar ceva bani in cont pe care poate ii si poti retrage. altfel ce ce stii sa faci ca sa-l poti vinde pe bani repede? afara de o munca de zilier sau cersetor nu vad cum sa faci bani repede.

| ALEXICAmarketing a răspuns (pentru Bogdan05):

Cati bani?happy ce trafic trebuie sa faci?

| Domnuleeeeu explică (pentru DimLight):

Daca te apuci de vlog si nu iti iese lumea o sa rada de tine, in plus mi se pare ca iti pierzi timplul facand vloguri sau chestii de genul, dureaza mult pana filmezi, pana editezi, pana il refilmezi daca nu iti place cum a iesit.