| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa mai fac? Ma plictisesc ingrozitor...
-azi nu ies afara, deci pica;
-la film m-am uitat tot azi, pica si asta;
-carti am citit destule in vacanta asta si as face o pauza, si oricum nu am o carte pe care as putea-o citi acum.
Stau in fata calculatorului si pur si simplu nu am nimic de facut...
O idee? confused
(fara "dai raspunsuri pe TPU")

Răspuns Câştigător
| Alexandra_7209 a răspuns:

Poti sa faci atat de multe lucruri cand dispui de internet:
filme online
jocuri
muzica
site-urile de socializare

eu cand ma satur de internet imi pun castile in urechi si ma duc in bucatarie sa-mi prepar ceva dulce

13 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

De ce nu poti sa iesi azi? Ai putea sa asculti muzica, sa cauti retete pe net si sa incerci sa gatesti, sa iti inviti niste prietene la tine si sa mai vorbiti sau sa faci curat in camera ta. Poti sa citesti si niste bloguri, cum ar fi http://irina-andreea.blogspot.com. Hai ca mi-am facut si reclama acum. :)) Succes si sigur gasesti tu ceva de facut! :D

| adriangabor92 a răspuns:

Joaca rummy, carti

| Black_Cherry a răspuns:

Pai nu stiu...joaca si tu un joc pe pc sau asculta muzica sau fa-ti cont pe un site

| madalinutza a răspuns:

Buna:)
Ai multe de facut:)
du-te la o prietena acasa.sa va distrati:D
uitate la televizor, fa-ti poze, asculta muzica pe mp3
intra pe www.bravonet.ro
si citeste noutati despre vedete
sau poti intra pe www.prieteni.ro
poti face teste, sa-ti citesti horoscopul
fa-ti curat in dulap
ajut-o pe mama ta
citeste bancuri:D
sunt ff multe de facut:)
sper ca te-am ajutat :D

| NinaY a răspuns:

Incearca sa compui un cantec, sau, daca nu te prea pricepi, cauti negativul la o melodie care iti place si cu castile in urechi, canti tu versurile, un fel de karaokelaughing
Sau.
Te apuci sa scrii o poveste, dar nu gen cenusareasa, ca o carte, numai ca nu e nevoie sa fie cine stie ce; asa. doar iti pui mintea la contributie si uiti de plictiseala sau ai putea sa te apuci de un joc pe pc(desi nu e prea cine stie ce ideea asta)
sau apucate sa gatesti laughinga nu, gaseste pe cineva cu care sa vorbesti prin commenturi pe hi5(prin asta cresc sh commurilelaughing )
Nu mai stiu. fa ceva ce iti place; orice.
sau.deseneaza ceva!
Sper sa gasesti tu ceva. tias mai da idei, dar nu stiu ce ti s-ar potrivi happy, sau ce ti'ar placea.
sper sa scapi de plictiseala
t puup :*:*:*
dac

| djnino a răspuns:

Pfff...Cand nu am ce face intru pe messenger vorbesc cu colegi, fac conferinta, intra pe jocuri ca metin2, last chaos eternia, openmu, mayamu, joaca remi, carti

| bebitzu a răspuns:

Sunt cam in aceeasi situatie (mai putin faza cu cartile, inspre rusinea mea nu am citit multe in vacanta x_X ) ai putea sa te uiti la tv, sa faci curat, asta am facut si eu big grin. Sau ai putea sa numeri punctele negre de pe pereti x_x big grin

| Opt1k a răspuns:

Ai 18 ani? incearca sa faci sex!rolling on the floornu stiu ce sa faci

| reghi a răspuns:

Asculta un radio pe net. fa o prajitura sau o mancare.

Răspuns utilizator avertizat
| ۞Al3x۞ a răspuns:

Pai eu nu ma plictisesc niciodata la calculatorbig grin.incearca sa descarci jocuri noi, sau fa-ti server pe san andreas multiplayer(iti ia mult din timp)

| Zeo a răspuns:

Pai mai iesi si u pe afara cu fetele...prin cluburi...(party)