| Rina_1592 a întrebat:

Ma plictisesc... ce sa fac?
Am 17 ani.
De colegi mei de clasa nu am mai dat. Prieteni mei sunt plecati cu prieteni/familia in vacanta, vecini in blog cu care sa ies nu am.
Parinti mei nu fac absolut nimic in afara de servici.

Ma uit non-stop la TV, filme, citesc insa deja nu mai pot...

Habar nu am ce sa mai fac,.,,

mai este vacanta inca dar eu nu am facut nimic

Si ma plictisesc ingrozitor...

Aveti vreo idee de ceva ce as putea face?

6 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Daca ai fi din Brasov te-as tine eu ocupata ca-s cam in aceeasi situatie... id. ul meu e mihaidinbrasov

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Pai ce iti place sa faci? poti sa iti faci cont pe www.woozworld.com numai ca trebuie as stii sa scrii si sa citesti destul de bine in engleza, ai mai putea sa... ce ai mai putea sa faci? ce iti place! sper sa te ajute raspunsul meu plz plz daca vrei sa imi dai funda chiar te rog pentru ca ma nevoie pentru ca sunt noua si vreau sa am si eu funde :D mersi

Răspuns utilizator avertizat
| FulgerMQ a răspuns:

Salut!
Pai gandeste-te la ce-ti place sa faci:mers cu bicicleta dans orice.Si daca parintii tai sunt mereu la serviciu discuta cu ei sa-si faca timp si de tine eventual un concediu. Poate poti merge la o piscina, strand e super mai ales pe zilele calduroase

| Scortisoara a răspuns:

Citeşte... http://www.opinii.md/articol/1837/top-100-carti-de-citit/
Pun pariu că n-ai citite mai mult de 5 din lista aia. :)

| BS_5938 a răspuns:

Salut! Şi eu am această problemă acum că a început luna august, dar parcă am avut-o şi-n iulie :-))

Ehh, noi am fost plecaţi până la jumătatea lui iulie aproape în fiecare zi şi lumea mai mult acum pleacă în concediu, deci nu prea ies cu nimeni. Te pot întreba din ce oraş eşti?