| ii a întrebat:

Ce as putea sa postez pe blog? Blogul se numeste : entertainment is everywhere.:X [ In traducere : distractia e peste totwinking ]

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Posteaza foto de pe la distractiile tale sau ale altora, cu comentariile de rigoare.

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna! Am si eu un blog :-s
Oricum ai putea posta ceva in legatura cu titlul bineinteles big grin
Gandeste`te la ceva in legatura cu distractia happy

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Glume, bancuri, sfaturi pentru petreceri, clipuri amuzante (cum erau cei doi cu "Pluralui de la telecomanda"), stiri despre vedete, muzica, comentarii cu privire la noutatile aparute...Sunt o multime de lucruri pe care le poti posta pe blog... Posteaza TOT ce iti trece prin minte! Astfel iti vei face blogul unul cat mai "traznit" si demn de numele sau.

Mult noroc!

| Psihologul a răspuns:

Din moment ce asa se numeste, posteaza si tu clipuri amuzante, noutati/stiri din lumea muzicii/ intamplari haioase din viata ta sau a prietenilor / povesti amuzante si adevarate/ poze haioase/ bancuri. happy
Ce zici?