| cireshika a întrebat:

astazi am reusit sa imi fac un blog, dar nu am idee ce as putea sa postez in el (articole). Se numeste Fetele (Blogul), va rog puteti sa ma ajutati? FUNDA! PROMIT!

1 răspuns:
| viorel70 a răspuns:

laughing daca nu sti ce sa posteazi pe el de ce l-ai mai facut?
Asa doar ca sa ne intrebi pe noi ce sa pui?laughing)
pai 1. daca blogul se numeste fetele trebuie sa scrii articole despre fete, femei, modele, vedete etc dar blogul e creat in general pentru a scrie intamplarile tale deci propun sa iti fac alt blog asta e cam eronat big grin sau redenumeste big grin