| Mariiia_4884 a întrebat:

CE as putea scrie la despre mine. pe hi5 in afara de dte si alte chestii!? funda.

Răspuns Câştigător
| Sucre a răspuns:

Ceva despre tine, eu ma caracterizez in 4,, personaje" 3 fictive si 1,, real". Joker, House, Poppycock si Michael Jackson. Si am scris ca,, Daca il cunosti pe Joker, House, Poppycock si Mike, ma sti si pe mine". Scrie ceva scurt si la obiect despre tine! Nu chestii de genu,, Sunt o fire antipatica, nebunatica, nascuta in anul..." nu romane. Mult noroc.

3 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

- topu' celor mai buni prieteni.
- numarul de tenesi/pantofi/tricouri/geci/cercei (ce ai tu foarte muulti)
- raspunsurile la testele de personalitate
- replica ta (care o folosesti cel mai des, ceva gen: Da, creca/ Ma laaasi?/Dăăă. Sunt exemple de ce folosesc eu, tu scrie ce spui tu)
- ce gen de muzica asculti (foloseste adjective traznite, sa dai un efect cool. Fara "ascult pop pentru ca imi place" oh go on )
- ce iti place sa faci in timpu' liber
- ce hobby ai (pictura/jogging/dans...)
- cel mai mare cosmar al tau
-"cel mai mare secret care nu mai e secret din momentul acesta este:..."

Sper ca te'am ajutat happy

**Pune un skin foarte cute (ceva dark daca esti gotica/emo), melodia ta preferata si sigur vei avea un profil superb.

| AngoOra a răspuns:

Poti scrie ce iti place tie sa faci in timpu liber(hobby-urile tale)
muzica preferata
actorii, cantareti preferati
in ce cls esti, in ce oras locuiesti(nu iti scrie adresa laughing )
pasiunile tale
ce fel de pers esti(caracterul tau)

| dedeuytz a răspuns:

Ce ati place ce nu ati place cea mai amuzanta intamplare cei mai buni prieteni cum te-ai intalnit cu cel mai bun prieten sper ca ti-am fost de ajutor fundabatting eyelashes