| anss23 a întrebat:

[fundita:X:X]Ce as putea scrie la hi5 la despre mine?thinking Parca era o chestie in genu:
Nume:...
Prenume:...
Muzica preferata:...
Intamplare amuzanta:ana stie
Si chestii de genu asta.

Răspuns Câştigător
| Dee0tzaA a răspuns:

Eu am pus poze care sa caracterizeze criteriile, iar numele mi scris cat se poate de complicattongue

1 răspuns:
| GeorgianaElena14 a răspuns:

Ce stupid intrebarea asta nu ar trebui sa o publici, te faci de ras cu ea. Scrie ce iti place, nici nu trebuie sa ne mai intrebi...Las-o balta data viitoare gandeste cand pui intrebari alti poate chiar au nevoie de niste sfaturi...

papa