| Serendipity17 a întrebat:

Ce asi putea vorbi cu un baiat?laughing adica habar n-am ce sa ii zic.

3 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Pe la 14-15 ani ma intrebam si eu ce as putea vorbi cu o fata laughing)
Intre timp mi-am dat seama ca exista persoane cu care se leaga o conversatie din nimic si vorbim ore intregi, nici nu stim cand a trecut timpul si exista persoane cu care nu se leaga nimic si n-ai ce vorbi.
Deci nu-ti pune intrebarea la modul general 'ce pot vorbi cu un baiat', mai bine gaseste baiatul potrivit si o sa vezi cate aveti de discutat happy

| cosmina05 a răspuns:

Intreaba-l ce ii place sa faca in timpul liber, etc

| pipik a răspuns:

Esti mai timida sau de ce intrebi? pai depinde si cu ce baiat, cu unii poti vorbii orice cu alti, nu sau in ce situatie te referi, la o intalnire? sau asa in general? daca vrei trimite-mi idu tau prin pm si vb happy Bafta happy