| Nonylik a întrebat:

Ce as putea vorbi cu un baiat pe mess.{il iubesc}

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Ati putea vorbi despre ceea ce va place la fiecare, in materie de carti, sport, muzica, etc!
Despre ce vreti sa faceti pe viitor, ce asteptari aveti de la viata, si eventual sa vorbiti si despre o relatie, cam ce asteptari are el de la o fata, ii spui ce asteptari ai si tu de la un baiat, cam cum ar vrea sa fie o eventuala relatie intre el si o fata, etc!
Bafta!

| smile4mee18 a răspuns:

Pai tu stii ce-i place baiatului respectiv.Baga-te in seama cu el.Nu-i asa de greu mai ales ca vorbesti pe mess.:XBafta cu el!:*