| MestecGuma a întrebat:

Ce ati alege Samsung express 2 sau Samsung s3 mini si de ce
Funda

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Eu as alege S3 mini. Un prieten de-al meu are S3 mini si este foarte rapid. Ii merg destul de bine jocurile pe el.

Sper ca te-am ajutat. O zi minunata in continuare iti doresc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaduTN):

Pentru jocuri ai PC.

| RaduTN a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut Alex. A inceput scoala si majoritatea dintre noi nu prea mai avem timp sa stam pe PC. Mult mai usor este sa te joci pe telefon un joc preferat in pauze happy Asa daca ar fi doar pc-ul pentru jocuri de ce s-a facut si Play Station/jocuri pentru telefon? rolling on the floor
Bye-Bye wave

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaduTN):

straight face

7 răspunsuri:
| DanielaFD a răspuns:

Parerea mea este ca Samsung s3 mini este mai bun...dar este micut, iar Samsung Express 2 este putin mai mare. Depinde si tu ce vrei. Pentru ca Samsung galaxy s3 mini este mai bun si te dai si tu mare cu el laughing E de fiţă :3

| EşanuPaulaAndreea a răspuns:

Samsung S3 Mini.
De ce?
Deoarece în viaţa mea n-am auzit de Samsung Express 2.