| Sclipiciii a întrebat:

Ce ati dori sa primiti de Mos Craciun(Carnaciun)?

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Un ceas, niste blugi mulati negri, un set de poker, si o pereche de cizme cu platforma... si multa sanatate.

| claudiu11re a răspuns:

Un rotwailer sau o pereche de manusi de mma

| Mikyyela a răspuns:

Un tellefon pe tach, o bluza gen umeri cazuti, multe dulciuri.

| Muppet a răspuns:

Un urs mareee de plus (am colectie. nu e foarte mare inca happy ) si o tona de ciocolata!

| zoomumba a răspuns:

As dori sa primesc pompoane de majorete si fizica distractiva/laboratorul de saruri si bombe de baie

| Schumacher a răspuns:

Un catel sau o pisica...

| LoVeRainbowAnDmUsic a răspuns:

Eu as dori sa primesc bani si dulcuri.big grin

| Emylutzu a răspuns:

Eu as dori un telefon cu senzori thascreem(nu cred ca am scris corect)