| WinsTon976 a întrebat:

Ce-ati dori sa primiti de Craciun

13 răspunsuri:
| William a răspuns:

De Craciun imi doresc o ciocolata alba si ca toti copiii de pe site-ul asta sa invete sa scrie corect.

| Doηηa a răspuns:

Pe moșu'...

| Demonull a răspuns (pentru Doηηa):

Aoleo! un moș bogat, ăă?

| Doηηa a răspuns (pentru Demonull):

Păi nu?batting eyelashes

| CoquineNoire a răspuns:

Draga Mosule, imi doresc sa-i aduci o cratima lui WinsTon976.

| Medema a răspuns:

Sa invat sa ascriu (in cazul tau )!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ai fost luat in biza draga utilizatorule, dar eu imi doresc achitarea tuturor datoriilor si sa pot fi eu un mos craciun

| LTAA a răspuns:

Un iPhone 5Slaughing)))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva.

| MissDevilish666 a răspuns:

✰ Tu ai nevoie de o carte de gramatică. Eventual Abecedarul, din clasa 1.

| Lămâie00 a răspuns:

Salut!
Un PS3 sau o bicicleta de Downhill pentru incepatori de la 2ndHand happy

| popadrian96 a răspuns:

De la TPU, multe fune, funda

| Genky69 a răspuns:

Ceva.