| Lol_1641 a întrebat:

Ce ati face cu 10.000.000 de Euro? Sa zicem ca asa ca prin minune ati castica 10mil de Euro, ce ati face cu ei?

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Asta da suma. M-ar tenta sa imi cumpar o casa in primul rand. Sa am locuinta mea. Si as face multe calatorii in toate colturile lumii. Cam astea ar fi principalele preocupari. Ar fi mai usor sa ma imbrac in haine frumoase. Si nu as avea grija zilei de maine. Nu cred ca as exagera cu figuri. Nu sunt genul. As incerca sa ajut mai mult tinerii.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mi-aș achita datoriile și restul le-aș investii în aparatură medicală pentru boli incurabile.
Pa, pa.

| Flav a răspuns:

E usor sa vorbesc acum. Banul nu te face mai bogat, ci-ti arata adevaratul caracter.

| Vizitiul a răspuns:

Mi-as deschide o firma de constructii, as incerca sa-i inmultesc.

| M' a răspuns:

As dona unor case de copii bolnavi si as ajuta batranii saraci.
mi se rupe inima cand vad un copil bolnav si ma gandesc cu ce a gresit el sa fie asasad, sunt atatea cazuri nici nu mi-ar ajunge, am pierdut un prieten deoarece nu a fost operat la timpsad

| Brotacelu a răspuns:

I-as pune la banca si as trai din dobanda lunara big grin

| madia a răspuns:

As pleca in vacanta, cu bilet dus!

| sTeFaN_2897 a răspuns:

Pai i-as pune la banca pentru inceput. Si nici dobanda nu asi ridica-o. As lasa treburile asa pentru macar jumatate de an, ca sa ma obisnuiesc cu ideea si sa nu ii folosesc cum nu trebuie, ca apoi sa imi fac rau tot mie. Si e important ca lumea sa nu stie ca eu am castigat, pentru ca stiu multe cazuri cand persoane care au castigat au fost urmarite de mafie, chiar prieteni si apropiati si omarate doar pentru a le fura banii.

Dupa timpul asta, 10% as dona oriunde, la o biserica, la un spital etc. Apoi mi-as deschide propria afacere, as asigura trai bun la toti apropiatii si le-as da cat au nevoie fara sa cer inapoi, dupa care mi-as indeplini visul de o viata de a achizitiona un laptop AlienWare de ala facut la comanda(peste 2000$ mi-a iesit pretul final cand l-am configurat pe site-ul oficial), mi-as face si un sistem desktop ultra performat, mi-as lua televizor FullHD LED 3D, 2 sisteme audio 7. 1(1 pentru PC, unul pentru TV), as cumpara 3 domenii de internet, 2. com si 1. ro: brollyimhotep.com, stiintasitehnologie.ro si goromania.com ca sa le fac in ciuda la aia de la Discovery ca le-am luat-o inaintelaughing. Mi-as lua un HDD extern de 3TB ca sa las toate informatiile mele(jocuri, filme, programe, ISO-uri etc) stranepotilor mei si mi-as moderniza casa suuuuper misto. Cu o gramada de chestii de ultima generatie pe care numai sa le citesc caracteristicile am fost in stare pana acum. Si cum s-ar lansa HTC EVO4G l-as cumpara. Sa nu uitam de iPadtongue.

Si cred ca un Bugatti Veryon 16. 4(de ala de 1001cp) nu ar arata rau la mine in oraslaughing. Mai intai trebuie' sa fac si 18 anisad. Poate si un elicopter daca mai ajung baniilaughing. Nu, glumeam, nu ma pasioneaza elicopterele.

Cred ca asta e tot ce imi doresc.

Dar ia stai asa... ai castigat cumva 10. 000. 000 Euro?!?!?!?!?!? tonguetonguetongue

| johnyjohny2006 a răspuns:

As angaja un lunestist sa ma scape de guvernul pe care il avem.

| stefangeles a răspuns:

As pleca dracu cu toata familia din tara asta si imi schimb cetatenia imi este rusine ca sunt Roman prefer sa fiu maghear pe bune acum

| curios_3782 a răspuns:

Nu cred ca as mai apuca sa fac nimic rolling on the floor Doar daca vine salvarea la timp rolling on the floor

| ciprian112 a răspuns:

Pai in primul rand as dona banii pentru pictura unei biserici de la mine din oras, si dupa aia mi-as satisface toate dorintele acumulate de neajunsuribig grincum ar fi sa dau un tur al lumii(fara europa), sa imi cumpar un ford mustand in '60, o parte din bani bag la banca pentru a mai scoate dobanda, si cu siguranta m-as muta din romania, undeva in america(las vegas, los angeles, new york, unde sa duc o viata simpla)

| puyshor a răspuns:

Mi-as cumpara un bmw si as pleca in dubai

| idontknow a răspuns:

Interesanta intrebare, nici nu m-am gandit la suma asta:primul lucru care as vrea sa-l fac ar fi sa vizitez SUA(sunt inebunita) si piramidele! apoi as ajuta oameni care nu au un acoperis deasupra capului, oamneni bolnavi si cred ca ultimul lucru care as vrea sa fac ar fi sa plec din tara asta cu parintii mei!(chiar as avea de gand sa plec in viitor)

| aleeQQ a răspuns:

Mias face o casa, mias reinnoi garderoba, as da familiei putin, apoi as calatorii...

| kymura a răspuns:

Mi-as cumpara doua vile in america una pentru mine si una pentru parinti(ca sa scap de tara asta)mi-as cumpara cele mai tari haine si retu-l ce ramane pun la banca si cum a zis si brotacelu as trai din dobanda lunara