| yourfriend_1956 a întrebat:

Din ce meserii se castica bine fara prea multa munca si stres?

9 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Manechiura-pedichiura, cosmetica, frizerie...Sunt usoare trebuie numai sa-ti placa.La aceste meserii se castiga ff bine si din ciubuc.happy

| JustMeFlory a răspuns:

Se castiga bine, dar iti trebuie rabdare si bani! Trebuie sa dai foarte multe examene, trebuie sa mai ai si niste pile+bani! E destul de greu...

| www a răspuns:

Din cersitlaughing.

| zuzumic a răspuns:

Nu exista nici un serviciu la care sa nu trebuiasca sa muncesti mult si fara stres pana si daca cersesti trebuie sa ai multa putere de convingere sa ti mult mana intisa ceea ce poate provoca o incordare de muschi acuta... trebuie sa inveti niste replici frumoase ca sa imresionezi... sa iti ascunzi o mana sau un picior cat mai bine ...sau sa scrii pe o pancarda ca nu vezi nu auzi si nu sti sa scrii... Daca iti place sa pictezi si ai talent fa o mserie din asta... sau din fotografie... sau arhitectura...

| utzuman2006 a răspuns:

Intreaba-o pe Monica Columbeanu...
Sau fa-te actrita in filme pentru adulti...
Si mai trebuie sa stii ca satisfactia adevarata vin din lucrurile bine facute, prin munca vine reusita si se formeaza oameni... dar am uitat, Tu nu vrei asta ...deci ti se potriveste statutul de mai sus...

| yourfriend_1956 explică:

Din armata se castiga bine? sau din politie? cam cat si cum e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parlamentar, asta este cel mai bine sa fii. Nu faci nimic, mergi din cand in cand in parlament si dormi acolo, mai votezi plictisita o lege, te dai pe mirc ca te plicti, si la sfarsitul luni iei bani frumosi.

| Rrrretarded a răspuns:

Poti castiga mult si usor doar cand esti patron sau faci afaceri ilegale, iei mita sau esti camatar... dar pe munca cinstita niciodata n-o sa obtii bani multi si usor

| tequilla_7694 a răspuns:

Parlamentar big grin