| ✿puffa✿ a întrebat:

Ce ati face daca ati fi n casa singri, presupunand ca aveti o pisica si o iubiti ff mult, aceasta e inchisa intr-o camera si nu poate iesii... dar striga si miorlaie ca si cum ar pati ceva.Nu puteti merge la ea, singurele lucruri pe care le aveti in camera duneavoastra sunt:
1. o cutie cu lapte zuzu
2. o inghetata
3. un calculatorfara internet sau cu vreo posibilitate de a va distrage atentia)
4. un creion.
Cum mereti la pisica caci camera dumneavoastra e inchisa cu cheia, la fel ca cea a fisicii...Cum salvati pisica?

Răspuns Câştigător
| BlueByMe a răspuns:

Ung un pic cu inghetata gaura cheii si folosesc creionu ca sa o deschid la fel si la usa de la pisica(daca nu merge dau cu calculatorul in usa pan se sparge laughing si laptele ii dau sa bea la pisica cand ajung la ea big grin

8 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Asta ii cumva reclama la laprele Zuzu? laughing

| Marii a răspuns:

Sparg usile. happy

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Ce intrebarelaughing.Habarnam.Eu chiar am o pisica si o iubesc foarte multlove struck

| campanario a răspuns:

Pai, ai spus ca singurele lucruri care le avem in camera sunt astea, insa nu ai zis nimic de lucrurile care le ai la tine, ma refer in buzunare! Puteai sa zici " singurele lucruri de care dispuneti dumneavoastra" nu "in camera dumneavoastra". Deci eu cred ca la mine in buzunar aveam un telefon si cheile de la cele doua usi tongue

| Ana a răspuns:

Nu-mi plac pisicile, deci poate sa ramana acolo big grin

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Cat de inconstient sa fii sa uiti pisica inauntru? Nu poti pur si simplu sa-i deschizi usa? Sau esti atat de idiot incat ai uitat si unde ai pus cheia?laughing

| chivas21 a răspuns:

Pai ai spus asa: "Nu puteti merge la ea." Te refereai tot la pisica nu? Pai si acum de ce ne intrebi cum ajungem, daca tu ne-ai zis ca nu putem!

Hai s`a raspund si eu, daca tot m`am bagat! E usa incuiata, clar! Dar ferestrele nu au gratii, asa ca ies frumos pe geam. apoi intru in camera cealalta iau pisica, ii dau ei laptele...ca eu am mancat inghetata si sa nu ma doara stomacul! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As manca inghetata, as arunca laptele, as folosi creionul pentru ...nimic, si in final as intra pe TPU pentru a va cere voua parerea big grin.