| CostelCapac a întrebat:

Am dat otet la pisica sa nu mai miorlaie, ce poate pati? talk to the hand thinking

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

rolling on the floor))))multa minte ai, nu cred sa aiba nimic, eventual o iritare a corzilor vocale temporara

7 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Vomita putin eventual, si o sa aiba probleme la stomac vreo 2 zile.
Dar ce ai avut cu ea laughing cu ce ti-a gresit?
Daca nu a patit nimic in primele ore dupa ce l-a baut nu are nimic...

| thalyslly a răspuns:

E plina lumea de nenorociti.
te-ai ganidit ca poate e in caluri si de aia miauna asa mult?

| Captoresque a răspuns:

Îmi vor șterge ăștia de pe TPU răspunsul meu dar...

Copil handicapat mai ești, mă.

| SLS a răspuns:

Bieta pisica mi-e mila de ea.In afara faptului ca poate vomita altceva cu siguranta nu pateste.

| mOBSCENE a răspuns:

Sper sa fuga de acasa. Cei ca tine nu ar trebui sa aiba animale happy

| Adryannn a răspuns:

O sa aiba diareewinking
Iţi c*că toată casa acuma!winking laughing))

| CostelCapac explică:

Ai dreptate, iritare a corzilor vocale pe moment, insa iar a inceput sa miorlaie de parca prevede cutremur de 8 grade x( o alta idee de a tace macar cateva zile ai?