| Sysy_7541 a întrebat:

Am si eu un status mai lung care as vrea sa il cititi si sa imi spuneti ce parere aveti. Dau funde la cele mai bune pareri. Promitwinking.

"Asa e viata. Pana nu vezi nu crezi. Multi spun ca ma cunosc dar de fapt... nimeni nu ma cunoaste cu adevarat. Am stat prea mult timp inchis/a in mine ca sa las pe cineva sa ma cunoasca. Cand o sa ies din mine( dar inca nu este momentul) o sa fiu liber/a, sincer/a cu cei din jur. O sa ma las dus/a de val. Nu o sa mai ascult de nimeni. Dar deocamndata sunt inchisa in mine. Intr-o camera neagra unde nu este niciun punct de lumina, si suferinta este singura alinare. Deocamndata am cheia de a iesii in mana dar inca imi este teama sa ies. O sa stau si sa astept. Nu este fereastra unde sa imi vad persoana iubita cu adevarat, nu este persoana unde sa imi vad prietenii adevarati. Exista doar o usa unde eu am cheia. Dar deocamndata o sa stau aici si nu o sa ies afara unde lumea critica, rade, si isi bate joc. Mai bine stau la intuneric si vars lacrimi decat sa ies afara unde lumea este exact cum v-am descris-o."

Sper ca v-a placut. Chiar am scris din suflet. Deci lasati cat de multe comentarii puteti si o sa va dau funda la toti.:* Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| princess97 a răspuns:

Chiar suna binewinking... te descurci tongue... mai scrie in continuarewinkingwinking

3 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Deci e superb "statusul„ ăsta. Bravo!

| TraficantaaDePessos a răspuns:

Daca ai scris`o din inima esti foarte creativa!
Te pricepi!
Bafta!
Daca continui vei deveni o scriitoare bunahappy
Hope helpedlove struck

| cristinaeu92 a răspuns:

Foarte frumoasa este cea mai frumoasa din toate me a placut foarte mult esti o actrita si un autor foarte bun esti superba