| BlueByMe a întrebat:

Ce ati face daca nu ar fi google sau youtube? cum v-ati mai ocupa de probleme, cum ati citi informatii? big grin

Răspuns Câştigător
| Leytto a răspuns:

Stimate „derye", din câte văd eu goagal al tău este pe serverele Google Inc.
Și acum să răspund la întrebare: Dacă nu ar fi Google automat nu ar fi Youtube. Sunt și alte motoare de căutare, Bing, Yahoo (pentru cei care nu știu că Yahoo este motor de căutare și nu Mess) Pentru clipuri sunt, Metacafe, DailyMotion. Deci am avea ce face. Trebuia să pui întrebarea, dacă nu am avea motoare de căutare să ne găsim informațiile în timp record, asta ar însemna să descoperi situri pe care te interesează.

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Solutii se gasesc. Fii fara grija. Pentru cei care vor ceva cu adevarat, mereu exista o cale. Pentru lenesi, mereu ramane lamentarea si resemnarea.

| Derye a răspuns:

Exista carti. Exista www.goagal.com! Exista motorul de cautare yahoo, esti trilulilu, exista sute de alternative.

| Incubus a răspuns:

Daca nu ar exista google...hmmmm...il inventez eu si ma inbogatesc

Mori de ciuda!

| Aurelia_6050 a răspuns:

As cauta prin carti sau reviste.sau as cauta pe alte site-uri daca ar exista.

| vladix a răspuns:

Cum se citeau si pana acum. Ziare, Tv, Cinema, Dictionar, Carti, Literatura, Muzica de la magazine de specialitate, Reviste mondene, etc.

Răspuns utilizator avertizat