| veronica3513 a întrebat:

Ce ati face din niste ziare vechi? cel mai original raspuns primeste fundita:

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Eu mi-as face, si chiar mi-am facut manichiura cu ziar :p uite ce fain : https://www.google.ro/......ps?/search
si aici tutorial : http://www.youtube.com/watch?v=2kcdt4_5Ncc

18 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca as avea talent...
http://thechive.com/......18-photos/

| mgtow a răspuns:

Le pun pe masa sa nu mai strang frimiturile cu mana dupa ce mananc si bag coji de legume cand le tai sa fac ciorba.

| AtateaConditii a răspuns:

Poi le-as duce la reciclat sau cand transport niste farfurii le invelesc cu ele sau iarna le bag in focbig grin.

| Crucified a răspuns:

M-as sterge cu el la fundulets! rolling on the floor
L-as pune pe un scaun daca vreau sa ma urc pe el.
As face jar cu el.

| isabela05 a răspuns (pentru Crucified):

Esti prost si necioplit

| Patyi a răspuns (pentru Crucified):

As face o rochie ecologica din ziare

| Crucified a răspuns (pentru isabela05):

1.dar tu nu esti asa?
2.dar tu nu esti asa?
3.dar tu nu esti asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-aş duce la reciclat.

| Patyi a răspuns:

Pai, as inlatura murdaria de pe suprafetele de sticla, aprinderea focului [chiar daca nu am soba], hartie de impachetat, deodorant in frigider =]], ajutor pentru fructele necoapte, pentru a reda stralucirea inoxului, pentru litiera pisicii;]]

| becka133 a răspuns:

Le'as lipi pe pereti ca pe niste postere, as face rame pentru poze, as decupa din ele poze si le'as lipi pe caiete. carti etc.

Sper ca sunt destul de originale. Pa, si o vara pe placul tau!

| linsey a răspuns:

Eu mi'as lipi pe tot peretele decupaje din ziare sau mi'as face o rochiee:X

| sorinae a răspuns:

Pai nu stiu poti sa faci haine adica un tricou le lipesti si gata ...sau un evantai, poti sa faci origami, iti mai spun cand imi mai vin idei ok?

| magdaliciii a răspuns:

Iti pot zice cum sa faci o rochita din ziare(evident nu pentru purtat, doar de decor). daca esti interesata iti spunwinkingo zi buna!

| Izaya112 a răspuns:

Pai poti face multe lucruri din ziare vechi daca ai putina imaginatie. De exemplu: flori, palari, animale ( eu mi-am facut un peste din ziare si faina alba), vaza, pusculite, etc. Sper ca te-am ajutat. big grin

| madalinaelena17 a răspuns:

Pai, faci piniata sau poti sa iti facii unghii cu litere cu ajutorul ziarului. poti sa cauti pe google:unghii cu litere si iti arata cum se foloseste. funda?winking

| isabela05 a răspuns:

Simplu eu asi face o piniata. Pinata: atractia petrecerilor pentru copii | Copilul.ro(pui asta pe google si poti vedea cum sa faci o piniata. cuplacere funda?

| FaraSare a răspuns:

Hartie igienica.