| TheLittleStrange a întrebat:

Ce faceti?(cel mai original raspuns primeste funda)laughing)))))

Răspuns Câştigător
| xZozole a răspuns:

Iti raspund la intrebare laughing

4 răspunsuri:
| Linda100 a răspuns:

Ma joc pe tavan cu o maimuta cu un cap minuscul, mancand budinca cu degetele de la picioarebig grin

| Andutsaa a răspuns:

Facemlaughing,uite,ce sa facem si noi, incercam sa facem cevalaughing...ideea e ca nu putem sa facem cevalaughing

| 4d3l1n a răspuns:

Pai n-avem chef sa iti raspundem la intrebare laughing.

| unuoar3car3_9339 a răspuns:

Incerc sa mah gandesc la cum mah gandesc cand fac nimic.(adica in concluzie oricum nu fac nimic ce rost are sa mah mai gandesc.