| andre2726 a întrebat:

Ce ati favut in vacanta cel mai sincer raspuns primeste fundita

Răspuns Câştigător
| BalonashCuHeliu a răspuns:

Sincer...am avut o vara misto.happyIn fiecare dimineata ne trezeam de vreme si ieseam afara...mergeam in parca, ne dadeam cu rolele, cu skate'urile, mergeam la o bere, la o tigara.In vara asta mi-am pus piercehappy[cea mai misto faza]. Am facut farse, am fost si eu pacalita la randul meulaughing, am fost la casa la cea mai buna prietena a mea si ieseam la 3 noaptea afara pe balcon sa fumam.si chiar in ultima zii in care am stat la ea erau parintii ei acasa toata ziua.si erau tot timpul cu ochii pe noi.si nu am putu sa fumam.si cum nu mai suportam le'am zis ca mergem pana la nonstop, pe la 12 noaptea.si am mers in cimitir cu pachetu de tigari si cu 2 berilaughingsi cum magazinul e aproape de cimitir am mers pana la magazin si am luat o punga de chips'uri ca sa nu zica mama ei ceva.in vara asta m'au prins toata ploile din vara pe strada si stateam in ploaie si saream in toate baltile[pe cand ajungeam acasa eram uda din cap pana'n picioare, dar nu am racit[norocul meu]In vara asta am fost in oradea cu cativa colegi.si am jucat adevar sau provocare stateam pana tarziu in camera baietilor si am facut o gramada de tampenii la care numai noi ne'am putea gandi si numai noi le'am fii putut pune in praktica.deci daca ma pun sa ti le zic pe toate nu mai termin pana poimaine de povestitlaughing

3 răspunsuri:
| marius577 a răspuns:

Pai am fost la mama in Italia, si apoi la sora mea in franta.

| AnonymousMm a răspuns:

Buna! Vacanta asta nu am facut nimic special...Am citit muuulte cartibig grin, am dormit cat de mult am putut, m-am intalnit cu prietenele mele si am fost o data la bunici. Si am mai pierdut vremea pe net sau uitandu-ma la filmewhistling
Si...cam atatsadnimic specialbig grin

| andre2726 explică:

Waw ce sa ma fac cu voi nu stiu pe cine sa votez da scuze pentru ceilalti oricum va voi da cate un folositor si inteligent la fiecare ca premiu de consolarebig grin