| gabitza_3022 a întrebat:

Ce ati primit/ati vrea sa primiti de la Mos Nicolae?big grin (Nu nicolae guta -_- )

Răspuns Câştigător
| blanche a răspuns:

Am primit o pereche de ghetute cu super faine, o pereche de cercei de argint, un ursulet mare, o felicitare faina rau de tot, shhhhhhh o botitasad. Intradevar no am fost asa cuminte...:*

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am primit portocale, kiwi si ciocolata. As fi vrut sa primesc o intalnire cu o persoana draga dar nu s-a putut.

nony
| nony a răspuns:

O inima. la propriu. O sa am grija de eabatting eyelashes

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mandarineeeeeeee si vreo 4 pungi de chipsuri... si in rest tampenii cu ciocolata care nu'mi plac

| JeSa a răspuns:

Buna! O pereche de cercelusi cu pietricica de diamant si un parfum ZARA. Pa, pa!

| emy a răspuns:

Eu am primit un gel de dus si trei ciocolate, si sunt multumita. Ce mi-as dori de la Mos Nicilae? Ce l mai frumos cadou:schimbarea lumii si a tot ceea ce ne inconjoara, in bine. Ce poate fi mai frumos de atat?

| emy a răspuns:

@anonim:sincer, imi pare rau sa aud asta.

| Cryssy a răspuns:

Nu am primit. Nu vreau sa primesc nimic. Nu am nevoie de nimic material. happy

| OnWeed a răspuns:

@gabitza - nu-l judeca dupa asta, si eu am 15 ani si totusi mama nu ma lasa sa fac prea multe laughing

Eu am primit un ceas de mana, dar cred ca e a 10-a oara cand zic asta pe ziua de azi pe TPU.

@allina - imi pare rau sa aud asta sad

| gabitza_3022 explică:

Ee X3M4you dar cati ani ai de nu te lasa?big grin eu in 21 ma duc sa imi fac niste suvitelaughing

| gabitza_3022 explică:

Frumi cadousmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vroiam o vpsea fara amidon dar nu ma lasa mama sa ma vopsesc zi si u e corecta viata am primit o bluza da nu e corect crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am cumparat ghetute, sunt frumoaseeeeeeeeeeeeee, cand eram copil si-mi cumparau ai mei de sarbatori, mergem 3 straz prin ger sa arat copiilor puloverele si fustitele cumparate, acum nu prea mai am cui arata si amama a murit, in fine sunt negre au toc de 6 si sireturi, lungime medie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc Daniel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff, o felicitare. Cred ca n-a vrut sa ia gripa de la mine si d-aia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cryssy, de aseara esti intr-una trista? Ce-ai patit, ca n-o fi dracu asa de negru. Eu am gripa si ma simt de parca mai am doar citeva ore pina dau coltu, abia mai stau pe scaun de rau ce-mi e, da na, sper sa-mi treaca totusibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papucei de casa si ciocolata! Putin dar sunt multumita! Multumesc mosule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 grame de Galiu sau un microcontroller PIC! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am primit nimic crying(( si tare mi-asi dori niste parinti :-s

| Tabii. a răspuns:

Pai de la Mosu' am primit cizme, blugi, 2bluze, cercei, cleme, o caciula; x; x si inel.