| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a întrebat:

Ce avantaje si ce dezavantaje ai cand esti in corul scolii? Eu am aflat ca am intrat azi.

Răspuns Câştigător
| mihaelapisica a răspuns:

Ai eu sunt in corul scolii mele! Sa sti ca vei putea vedea multe locuri noi datorita talentului tau de a canta. cel putin eu am fost de 3 ori in Bucuresti la TVR 1. P e de alta parte, pentru repetitile de cor u am lipsit la ore mai usoare ( ed fiz) iar colegii spuneau ca sunt alintata. Insa te felicit.

fundita?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Deeiutss a răspuns:

Nu ai nici un dezavantaj, chiar din cotraa.Profu meu pune 10 la fiecare "corist". Cateodata chiar lipsim si de la ore pentru repetitii.Si ai okazia sa mergi la dif.chestii de ex noi a trebuit sa mergem la deschiderea la nu stiu ce.Deci.cam atatbig grin