| anonim_4396 a întrebat:

Ce bauturi e cel mai bine sa ai la o petrecere cu 30 de invitati intr-un apartament de 3 camere?

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Alexander Lemon
Banderas
Passion
Stalinskaia+Timbark de mere.
Timisoareana
Apa minerala
Alune, fistik, pufuleti.

| elena a răspuns:

Multa, multa apa minerala, sucuri naturale din fructe, bere, vin si alte bauturi alcoolice, fructe diverse si de sezon, multe, multe crantzanele puse toate intr-un singur loc sau chiar in fiecare camera in mod egal si nu scoate tot pe masa de la inceput, lasa-ti o rezerva...nu sunt multi 30 invitati in trei camere bine ca dorm la tine...va mai trebui sa ai multa hartie igienica si prosoape in baie, pahare de unica folosinta cat mai multe, iar tu sa te imparti tot in 3 ca sa multumesti cu prezenta ta toti musafirii.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Whisky, coniac, vin, bere
Pepsi, Cola, Fanta
Apa minerala/plata(bauturi)
Si niste alune, fistic, saratzele, covrigei...

| Moneyandfame a răspuns:

Absinth.Mult mult Absinth.

| urbanghost a răspuns:

De preferat cu alcool laughing

| andreea8888 a răspuns:

Cel mai bine, este sa ai grija ce fel de invitati ai in apartament, pentru ca 30 sunt multi si ti-l pot distruge!
Bauturile pot fi diversificate:de la vin, gin, vodca pana la bere, in cazul in care se sarbatoreste ceva ''lejer'', altfel, se merge pe sampanie, spumant in cazul unui eveniment!
Te sfatuiesc sa cumperi ceva de rontait(alune, biscuiti, sticks-uri, felii de paine cu mezeluri, branzeturi) si sa ai grija a tigari, eventual sa ii sfatuiesti sa foloseasca bucataria sau balconul in acest scop!
Distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi .....Cola.Sprite,,,Nestea..etc.etc.