| Octavian007 a întrebat:

Implinesc 18 ani si vreau sa imi fac majoratul. Am un buget foarte mic, de maxim 200 lei si cam 10 invitati. Ma gandeam sa-l fac acasa( apartament cu doua camere). Ce parere aveti, este o idee buna? Alte sugestii?

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Buna.
Da, se merita, decat sa iesi in club si sa dai de toti idiotii pe acolo, mai bine faci acasa cu prietenii, o sa va distrati orice ar fi. La multi ani!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Este, bani putini se face economie dar pana la urma tot chef o sa fie.

| neutrino a răspuns:

Ideea este foarte buna, ai mare grija ca bugetul este la limita. La multi ani!

| GYGYLATINO a răspuns:

E bine daca faci ziua acasa dar fa ti o ziua mai bine ca seara s-ar putea sa ai reclamatii din cauza la muzica reclamati de la vecinii sau macar incearca sa vb si cu adminstratorul. pentru siguranta ca vei da o petrecere