| goodofwar09 a întrebat:

Ce bonusuri trebuie sa pun pe iteme pentru a rezista v2 v3 si v4.Dau funda Maree.

2 răspunsuri:
| RomaniaEtho a răspuns:

Bonusuri specifice V2 : In V2 bonusurile pentru a face level decent sunt : Tarie, PV, Tare impotriva animalelor si o aparare crescuta
Bonusuri specifice V3 : Rezistenta otrava si sageti foarte mare, Tare impotriva semi-oamenilor, Tarie, Tare impotriva diavolilor
Bonusuri specifive V4 : Rezistenta otrava si sageti foarte mare, Tare impotriva semi-oamenilor, Tarie, Tare impotriva diavolilor

Cu placere.

| mihai654 a răspuns (pentru RomaniaEtho):

Pentru v 2 trebuie critica sigiliu tigru 480 min montri si pv mult