| goodofwar09 a întrebat:

Ce bonusuri trebuie sa pun pe iteme pentru a rezista v2 v3 si v4.Dau funda Maree

4 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

V2 (anti animale, semi-om, anti sageti, anti sabie, rezistent la otrava).
Trebuie sa ai si un PV minim de 10k si o aparare macar de 350-450.
v3 (rezistent la animale, otrava, sabie, sageti, imun stun [90% sa nu ei stun], rezistent fulger.
Si daca ai un saman care iti da buff ai o rezistenta mai mare si in v2, v3, v4 si rezisti mai mult daca samanul are mai mult INT cu atat rezisti mai mult.

| TeddyPaul a răspuns:

V2 trebuie sa ai animale + otrava
V3 animale + otrava + incetinire +imun stun + vampiri
V4 la fel!

| gaby456789 a răspuns:

V2 iti trebuie mult pv aparare sageti si rezista otrava sau sansa de otrava
v3 si v4 iti trebuie sageti mult pv aparare o samanca pe zmeu magiile sa le ai cem putin de la g1 in sus! Imnu la necostinta si sa fi ful critica si patrunzatoare obligatoriu, FUNDA?

| Haiduc_Ady_1994 a răspuns:

Mane pentru v1 si 2 trebuie pv mare arma cu PM mare si animale pnetru demg mai mare si sageti iar pentru v3 v4 trebuie diavol sageti sabie arma pm mare si PV mult si aprare si buf obligatoriu daca esti aura