| 99NYC a întrebat:

Ce browser imi recomandati in afara de Chrome,Opera, I Explorer si Mozilla?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Comodo Dragon. Cand il foloseam arata cam ca Google Chrome tongue

| 99NYC explică (pentru Mădă0611):

Haha, merge chiar mai bine decat Chrome.Ms

13 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar astea ce au? Intreb asa din curiozitate! Vrei sa stii si alte tipuri de browsere?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| 99NYC explică (pentru neluL):

Hahah tare cu foto laughing Poi pe Mozilla si Chrome nu ma pot loga pe unele siteuri din cauza coockie-urilor (si am cautat pe tot internetu' cu sa setez problema asta, dar nu imi merg orice as face), Opera de 2 zile nu stiu ce mi s-a intamplat ca mi se tot blocheaza (am reinstalat dar tot mi se blocheaza), iar Exploreru'...suntem in 2013 ce naiba laughing

| neluL a răspuns (pentru 99NYC):

Nu e de ras pentru ca multi nu stiu sa dea un reply sau daca da, da pentru ei!
Ce problema ai cu cookie? Nu vrei sa stocheze datele tale?

| Mădă0611 a răspuns (pentru 99NYC):

Firefox: tools --> options --> privacy --> use custom settings for history --> bifezi casutele cu cooki-uri --> ok
Chrome: settings --> privacy --> content settings --> cookies --> allow local data tu be set --> done
Ar trebui sa mearga. thinking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu folosesc Chrome și sunt mulțumită.
Pa, pa.

| AvalohAlyn a răspuns:

Safari sau Comodo.Sincer eu folosesc Opera, am folosit foarte multe browsere dar raman la Opera si cateodata il mai schimb cu Chrome.
Uite aici o lista complexa cu browsere:

http://www.totuldesprecalculatoare.ro/......-completa/

Numai bine

| nextlevel999 a răspuns:

Safari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai la alegere dintre : Apple Safari,Flock,Maxthon(care vine cu o interfata foarte simpatica),SeaMonkey,Netscape Navigator,Stainless,Sleipnir,Swiftfox, LunaScape, Konqueror, OmniWeb, Camino.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Google Chrome, Mozilla Firefox, folosesc pe primul.
Te pup!

| charleslouboutin a răspuns:

Depinde ce sistem de operare ai. Daca esti pe windows cel mai bine ramai la chrome.

| FlooPp a răspuns:

Safari.Este usor de folosit si merge repede.

| TimeeaBtrx a răspuns:

Maxthon
Avant
Lunascape
Safari