| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou ai face de craciun?

Răspuns Câştigător
| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!

pai...

mama: un lantisor de aur, un inel si niste flori

tata: un pulover, si o floare in ghiveci

sora mai mica: o papusa

sora mai mare: un telefon

frate mai mic: o masina sau ceva... elicopter

frate mai mare: o bluza si ceva. o carte cu sfaturi pentru adolescenti

B. F. F.:o bratara a prieteniei si ce i-si mai doreste ea

iubit: o carte cu chestii de dragoste un ursulet si opoza cu noi doi

Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Daca as avea banii necesari, m-as duce cu agenda la fiecare om la care tin si i-as intreba:``tu ce iti doresti de Craciun?``
Si dorinta i-ar fi indeplinita. Mie imi place sa mi se zica lucrurile asa cum sunt.Nu suport sa umblu eu prin tot orasul dupa un cadou, care pana la urma nu stiu daca i-ar placea sau nu persoanei respective.

| XxRockStarxX a răspuns:

Cam ce cadou si-ar dori aceea persoana la care trebuie sa dau cadou nu stiu poate daca e copil o juucarie de plus daca e adolescent ceva mai cool niste haine daca e adult nu stiu oricebig grin

| Andreea_2177 a răspuns:

Pai, uite ceva frumos de Craciun: Un glob cu cutiuta muzicala si scena in interior. Arata super! cauta pe www.cutiuta-muzicala.ro