| Lala199048 a întrebat:

Voi ce cadou oferiti mamelor de Craciun?

5 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Bunahappy

La inceput ma batea gandul sai cumpar ceva din magazin dar acum m-am gandit si am zis sa ii comfectionez ceva facut de mine!
Consider ca mamele prefera mai mult ceva facut de insusi copilul lui decat ceva superficial, pentru ca stie ca s`a pus mult suflet in confectionarea acelui cadou!

Mult succes in gasirea unui cadou pentru mama ta!
pa, pahappy

| Minks a răspuns:

O a 2-a zi de Craciun incarcata de foarte multa curatenie.

| GaBBiii a răspuns:

Dragoste si Fericirehappy>.
Eu cred ca un cadou nu trebuie sa aiba valoare in bani, ci o valoare sentimentala:X`!
Sarbatori Fericite alaturi de mama ta si de cei dragi!
Pa, pa:X:*`!~!

| SakuraHaruno2810 a răspuns:

Eu o sai cumpar un buchet de flori, si o pereche de pantofi de dans si bine inteles multa dragoste

| Lala199048 explică:

Daca ar fi sa confectionez ceva, ce as putea? (sa fie ceva frumos, dragut :X si placut )