| AlexutzuBaa a întrebat:

Ce cadou ati primit de Craciun? Cel mai tare cadou, Funda big grin

Răspuns Câştigător
| milkie a răspuns:

IPhone 5S Gold, Tableta Samsung, un fel de bluza de culoare aurie cu fermoar si 500 de lei :3

14 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Un penar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O carte, pe care am citit-o si care m-a ajutat mult si o sa ma mai ajute mult timp de acum incolo. Folositoare fata de Ipad 4, bilete de avion si cazare la munte laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un zâmbet.

| SorinTudor a răspuns:

Un bilet de avion pentru 2 persoane in Madrid si bani de buzunar

| ELEMENT3110 a răspuns:

O tableta + un sezon de ski (15zile) cu cazare, masa si abonament de ski!

| Kirito21 a răspuns:

Eu am avut alaturi de mine toate persoanele care-mi sunt dragi...cadourile materiale pe langa asta nu valoreaza nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Nimic

| Zerathull a răspuns:

Un copil si nici macar nu-i al meu, macar daca era de firma.

| Unstopable a răspuns:

O femeie

| GuessWho_8056 a răspuns:

Ipad4 happy

| AdrianExtreme a răspuns:

Un BMX+iPhone s4+4 milioane

| danielagudumac a răspuns:

Am primit-BMW! Glumesc.nu am primit nimic.tu ce ai primit?

| cineva50 a răspuns:

O tableta