| ..::JB_love::.. a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul C-Thru? ma gandeam sa ii fac cuiva cadou un parfum din asta dar nu l-am incercat inainte si nu stiu cat de bun e.plz sfatuiti-ma:*

Răspuns Câştigător
| ihaterain a răspuns:

E super.love struck
am avut mai demult si chiar mi-a placut happy

5 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Sunt si deodorante de genul acesta. E ok dar nu cel mai pe gustul meu. Insa sub forma de cadou...merge. happy

| membrugirl2010 a răspuns:

E ok, dar pentru. o domnisoara, nu pentru. o doamna.

| membrugirl2010 a răspuns:

Si ala de la Naomi Cambell e misto.

| Th3eo a răspuns:

Imi place mult:X i-am facut mamei cadou de ziua ei si este foarte frumosbig grin

| AvalohAlyn a răspuns:

E numai bun. I-am luat mamei mele unul odata si a fost foarte incantata.Succes