| Roxuts_Ureniuc_1995 a întrebat:

Ce cadou i-as putea lua iubitului meu de ziua lui?

Răspuns Câştigător
| kdenisa a răspuns:

Un ceas, un tricou.

4 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Un tricou personalizat cu un mesaj amuzant thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cina pe trupul tau goltonguetongue

| pastru009 a răspuns:

Nu ne intreba pe noi, ci pe tine.Crede-ma stiu ce voi zice acum: de ce ne intrebi pe noi despre cadoul iubitului tau?
Intai de toate ar trebui tu sa stii ce cadou sa cumperi(depinde de categorie, despre asta zic mai tarziu) de pe net sau daca deja ai in casa cadoul pentru el si nu o sti doar(iti dai tu seama la ce ma refer).
In al doilea rand nici macar nu ai zis ce ii place: adica sa zicem ii place fotbalul sau masinile sport sau nu stiu nu e treaba mea sa stiu ce ii place ci a ta.
Ai inteles ce am vrut sa zic prin cadoul ar putea fi in casa?
Daca nu iti explic: stii cumva care este cea mai mare putere divina/dumnezeiasca? DRAGOSTEA SI INIMA PURA. Ma refeream la tine, si la dragostea ta fata de el.Multi barbati pot fi satisfacuti doar de blanda privire a iubitelor(si alte chestii etc.) si dragostea.Intelegi?! Tu ai fost intotdeauna "cadoul" lui!
Sper sa crezi ca am dreptate.Noapte buna. Funda?

| andreeamihele a răspuns:

Un ceas de mana, un parfum, o camasa, o cina romantica.