| nellyneliana a întrebat:

Ce cadou ii luati iubitului de Mos Craciun?

Răspuns Câştigător
| Bianca26bb a răspuns:

Eu nu am iubit... dar daca as avea i-as da o ciocolata pe care, cu un creion, "sculptez" in ciocolata B+(numele lui).
Am idei nu?big grin

12 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

O nuieluşă :d

| miauu a răspuns:

Un parfum de la avon jh si o bratara de argint

| MissD a răspuns:

O sa'i iau dulciuri. Am vazut la carrefour. u set cu o cutie de milka si nu mai sh ce si o mashinutza milka:X

| MissD a răspuns:

Aaa eu ma gandeam la mos nicolae.phbbbbt parca chiar asa er la inc intrebarea. de mos craciun ii iu ceva mai mult dar nu stiu celaughing

| Daiana_1737 a răspuns:

Nu ii iaubig grine criza

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Nu am iubit, da daca as avea nu stiu ce i-as lua. Poate dulciuri.winking

| ForeignO a răspuns:

Nu am inca un prieten dar daca as avea i'as lua un parfum Bulgari

| faranume a răspuns:

Un pumn in moaca ca m-am certat cu elX-(

| faranume a răspuns:

Aaaa gata ne-am impacat. ii iau o berewinking

| edoru a răspuns:

Un sac nou si mai mare.;-)

| Pustii a răspuns:

Pff...grea intrebare...ma voi orienta prin mall

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ceva personalizat eventual o poza cu mine intr-un glob