| naya a întrebat:

Ce cadou luati sotului/iubitului?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Un maimutoi dragalas sa ii aminteasca de mine cand nu sunt langa ea.

| JeSa a răspuns:

Buna! o initiala, in forma de inima. Pa, pa!

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Orice cadou ii ofer o fac cu toata dragostea mea. Acum nu conteaza ceea ce ii cumpar important mesajul care il transmit impreuna cu gestul pe care il fac.
De obicei incerc sa imbin utilul cu placutul. Avand in vedere ca imi cunosc sotul cat de cat nu ii pot oferi un ceas sau bratara de mana pentru ca nu le poarta. Ceea ce as putea sa ii iau este un lantisor cu un pandantiv (amuleta purtatoare de noroc conform perceptiei napoletane).
Cu bine,

| di@n@ a răspuns:

Cred ca am sa-i cumpar o inima mare de plus cat parbrizul, sa nu uite ca imi spunea candva ca ma iubeste.

| ÅñdRa a răspuns:

Eu o sa-i dau dragostea mea ca drept cadou, pentru ca il iubesc enor de mult:*:*:*:*

| andytza a răspuns:

Nimic.Nu de alta, dar n-am cui.Hai domne c-am scapat si anul` asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ceva cu multe butoane big grin (am cam epuizat variantele-mobil, camera foto-video, volan pentru PC). Sau un joc video.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un set de prezervative