| Ralucaralucasonia a întrebat:

Buna fetelor, ce cadou ii luati de obicei iubitului de ziua lui?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu e un obicei, depinde de o sumedenie de factori. Tu intrebi pentru tine sau doar așa, la modul general?

| Ralucaralucasonia explică (pentru sierra1):

General

| sierra1 a răspuns (pentru Ralucaralucasonia):

Ok, atunci ce contează?

| dullcat a răspuns:

Buna.Chestii destul de plictisitoare, dar de care are nevoie pentru ca el niciodata nu isi cumpara: imbracaminte si incaltaminte, lenjerie, ciorapi, ustensile si seturi de scule pentru diverse, uneori dulciuri etc laughing

| Emma30555 a răspuns:

Tort sau ceva de imbracat

| AmandinaDragan a răspuns:

Cravata galbena. Are deja 10-13 bucati.
Cand i-o inmanez si vede ca-i cravata si galbena aproape turbeaza.
Nu se da la mine ca-i este frica. O data a incercat si i-am spart 2 dinti cu facaletul si i-am facut si 2 cucuie. Am 130 de kg si 1, 62 metri. Sunt foarte puternica!

| Ralucaralucasonia explică (pentru AmandinaDragan):

Ce draguta estilaughing))))

| AmandinaDragan a răspuns (pentru Ralucaralucasonia):

Eh, ce sa-i faci. Multumesc de compliment. Mai bine sa-l fortez sa ma respecte decat sa ajung sa fac pentru el ce spun fetele astea pe aici. Stau pres si sunt calcate in picioare.