| ubox7007 a întrebat:

Ce cadou sa fac unei colege de clasa buget minim 50 de lei buget maxim 100 de lei

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ghiocei

| Mașka98 a răspuns:

Fetelor le plac florile si ciocolatele...

| Carapace a răspuns:

Salutare,
Dacă ai vrut să spui colege eu zic să te interesezi de mărimea ei, în cazul în care nu prea poți aprecia și să-i cumperi o bluză frumoasă, eu zic că te încadrezi în bani. Te gândești că la urmă e mai bine să fie ceva util și să-i și placă și va fi frumos să știe că e de la tine.

| Ivanova a răspuns:

O esarfa,un parfum,o piesa de imbracaminte(rochie,bluza etc)daca ii plac cartile cumpara-i una draguta, poate un jurnal, o trusa de machiaj, poate o jucărie de plus, sunt o grămadă!

| alexandraba a răspuns:

Ii poti cumpara o felicitare si o carte sau intreab-o ce ii place dar nu prea direct si un buchet frumos de flori