| TuningPhotoshopX a întrebat:

Ce cadou va doriti de la Mos Craciun?

14 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Femei

| daydreamer a răspuns:

Toate volumele seriei Vampirii Sudului:X. N-am sanse totusi, sunt prea multe si scumpesad

| Mikasa a răspuns:

Un telefon Samsung Galaxy S2...

| tl34 a răspuns:

Ca toate fiintele strazii sa aiba un adapost chiar asta imi doresc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru tl34):

Foarte frumos din partea ta.:*

| raul1037 a răspuns:

Un laptop Acer aspire 5733Z

| teodora555 a răspuns:

Un iphone 1. iphone 2. iphone3, iphone 4, iphone 5.

| Barbie a răspuns:

Un bilet de avion pana in Miami

| mariusQ a răspuns:

O sfoara ca sa ma pot spanzura.De preferat de bumbac.

| TuningPhotoshopX explică (pentru mariusQ):

Si asa ai primit? Lista mea: Casti si un sistem audio.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mos Craciun stie ca in fiecare an ii cer un singur lucru: iubire. anul acesta i'am modificat un pic cererea si l'am rugat sa ofere pace si iubire, tandrete si candoare celor pe care ii cunosc si celor pe care nu ii cunosc. I'am rugat sa aiba grija mare ca de un bibelou de omul pe care il pastrez in inima. I'am multumit lui Mos Craciun pentru iubirea ce'a format un lant de speranta de'a lungul vietii. Ultimul punct de la dorinta mea pentru el, e sa nu dispara ci sa ramana viu pentru eternitate astfel incat oamenii sa poate afla sensul profund al iubirii: a oferi fara a astepta un "multumesc", a oferi din inima cu inima. Craciun fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum PlayBoy rock it original asta e tot ce imi doresc pe langa sanatate si iubire big grin

| UrsuletulCoco a răspuns:

Imi aduce un Galaxy Note numai ca trebuie sa astept doua saptamani

| LorettaButterfly a răspuns:

O presa de par laughing