Întrebare recomandată | fugi5555 a întrebat:

Ce cafenele, locuri in București care au terasa cu multe plante așa sa dea impresia ca ești in pădure?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gradina Eden

| Dalmore a răspuns:

Club Piranha. Au și pești, păsări etc

| Sonia822 a răspuns:

Si in parca lake mall au destule plante atarnatoare, dar nu e ca in gradina Eden

| Arrakis a răspuns:

Vezi la Daimon Trattoria (zona parc Tineretului).
Si in general mai vezi restaurantele din parcuri/de langa lacuri.

| TatianaIstrate a răspuns:

Poti merge la Gradina Eden daca vrei sa-ti bei cafeaua sau berea intr-un decor mai wild asa...

| TatianaIstrate a răspuns:

Si Gradina Verona mi se pare o optiune buna pentru un local central. Plus ca are si mancare.