| NevermindXEXEXD a întrebat:

Exista cafenele sau locuri in Bucuresti unde as putea sta mai multe ore pe zi si sa invat? Mai linistite si friendly, cumpar cafea non stop daca e.

4 răspunsuri:
| wpetterssone a răspuns:

Nu neapărat în cafenele. Poți face aceasta și la bibliotecă.

| NevermindXEXEXD explică (pentru wpetterssone):

Precum? Nu sunt din Bucuresti. O sa vin cand incep facultatea.

| wpetterssone a răspuns (pentru NevermindXEXEXD):

În filialele Bibliotecii Metropolitane sau la Biblioteca Națională.

| varsanofie a răspuns:

În majoritatea cafenelelor poți petrece mai multe ore pe zi, învățând. Mai jos am un link pentru tine cu câteva cafenele zen unde poți studia în liniște, având un feedback pozitiv.
https://goo.gl/6r3YSw