| Alecsandraa97 a întrebat:

Ce carte mai interesanta(mai pentru fete) care sa aiba 100-150 pagini ati citit? Ati avut de facut si rezumat din el? daca da stiti unde gasesc de la cartea respectiva?

Multumesc.

2 răspunsuri:
| ღmirunikaღ a răspuns:

Am eu carti pentru fete mi le-am loat din mall se numesc cartea fetelor glamor(cum sa stralucesti in ori ce situatie); cartea fetelor (cum sa fi cea mai buna inn toate); cartea secretelor e tot de la aceiasi editura apropo editura este corin junior; cartea prieteniei etc toate de la corin junior eu tio recomand pe ''cartea fetelor glamor cum sa stralucesti in ori ce situatie"

| ღmirunikaღ a răspuns:

A si apropo este de 180 d pacin toate cartile