| NemNUZ a întrebat:

Ce carti imi recomandati daca am 14 ani si vreau sa dau la medicina happy?

4 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Momentan,până la facultate, n-ai ce face cu cărţile.Cumpără-ţi un atlas, preferabil ăla de la Netter, dar n-ai să înţelegi multe, că se lucrează pe el din clasa a 10-a, şi nu cred că eşti.
Mai bine rămâi la nivelul emisiunilor de pe Discovery laughing gen Dr. G-Medical Examiner, Monsters Inside Me, Human Body Ultimate Machine.Eu p-astea le urmăream, şi tot la medicină mă gândesc să dau.
O să ai timp destul de tocit în liceu, crede-mă.

Răspuns utilizator avertizat
| AstroAlex59 a răspuns:

Uita-te la Dr. OZ esti prea mic/a sa intelegi limbajul academic din cartile de medicinawinking

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente