| Butterfly_7014 a întrebat:

Ce carti imi recomandati sa citesc? Imi plac povestile de dragoste, dramatice sau cu happy end.

6 răspunsuri:
| CartideCitit a răspuns:

Carti de dragoste gasesti aici: http://www.cartidecitit.ro/Carti-Dragoste . Citeste recenziile si alege-ti cartile preferate. Lectura placuta !

| RaluuRaluu a răspuns:

Dama cu Camelii, e o drama minunata! Este o poveste de dragoste trista. Sau E usor sa te iubesc de Amanda Webber

| PяInCєSs a răspuns:

Pai ti-as recomanda Neasteptata iubire de Sandra Brown

| Bulinutsa a răspuns:

Iti spun ca Nicolas Sparks-Dear John e cea mai superba carte love struck Am citit-o deja de 7 ori cred laughing si nu ma satur laughing e o poveste de dragoste si e foarte frumoasa :* ti-o recomand cu cea mai mare placere

| Annett a răspuns:

Marina, de Carlos Ruiz Zafon. e o carte nemaipomenit de interesanta. Am devorat-o in 4 ore. drama profunda

| Butterfly_7014 explică:

Am citit Evermore-Alyson Noel, Nu plange sub clar de luna-Heather Davis, Damnare-Lauren Kate, N-a dansat decat o vara (drama)-Per Olof Ekstom si toate mi-au placut.
Mai poti citi Scrisori de la Sam-James Patterson, Dragoste la prima vedere-Nicholas Sparks, Ingeri Rebeli-Pavel Corut, Invocarea-Kelley Armstong, Fascinatie-Melissa Marr, Fallen-Lauren Kate, Ritualul-L.J. Smith, Sange albastru-Melissa De La Cruz, Vremea ingerului-Anne Rice, Forgive My Fins-Tera Lynn Childs, The day before-Lisa Schroeder.