| Summer5505 a întrebat:

Ce carti stiti gen seria Twilight, de Stephenie Meyer sau ca seria The Women of the Otherworld, de Kelley Armstrong? Adica nu ceva de groaza dar fantastic ( vampiri, varcolaci, vrajitori, etc. ).

6 răspunsuri:
| CartideCitit a răspuns:

O intreaga colectie de carti cu vampiri gasesti aici : http://www.cartidecitit.ro/carti-vampiri. Citeste recenziile si alege-ti cartile preferate. Vezi si cartile din categoria aventura, s-ar putea sa-ti placa : http://www.cartidecitit.ro/Carti-Aventura

| winchesters a răspuns:

The vampire diaries.
Gasesti in librarii seria! love struck

| IngeruMeuCurcubeuTau a răspuns:

Cauta volumul 1. Nina fetita cea de-a sasea luni si mai cauta pana la 4 si harry poter moony witcher ambele si mai cauta de acesta autor! funda?

| Clau14 a răspuns:

Incearca The Vampire Diaries

| KikiNomsZombies a răspuns:

O carte buna cu zane e Fascinatie de Melissa Marr si ar mai fii si Evermore de Alyson Noel.

| DbetaX_3823 a răspuns:

The Vampire Diaries, Fascinatie, Bestia, Academia Vampirilor.