| andra15 a întrebat:

Ce carti v-au impresionat si cu ce anume?

5 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Secretele Succesului de Dale Carnegie
cu secretele happy

| Maryanoo a răspuns:

Cu ce anume m-au impresionat cartile pe care le-am citit, descopaera singura; eu doar iti recomand: Victor Hugo-Mizerabilii; Lewis Wallace-Ben Hur.

| LAYILA a răspuns:

Eternity de rebecca maizel, mi a placu... lenah la urma a murit pentru iubititul vampir doar ca sa se retransforme el in om chiar daca ea il ura ti o recomand (cartea) bine si ea era vampir, dar ca sa se transf el in muritor era nevoie de un ritual si ea a ales sa il faca

| Mwha a răspuns:

Sincer inca nu am citit dar o sa citesc si sunt sigura ca o sa fie SUPER dar daca te sperii de vamppiri sa citesti Milla&Sugar daca nu Jurnalele Vampiriilor;] Papa sper ca te'am ajutat! fundita?

| eusituimprnoi2 a răspuns:

Fata fantoma-Sophie Kinsella ...am stat pan'la 3 noaptea sa o termin si radeam ca o disperata de una singuralaughingrolling on the floor e sooooper amuzanta.n-am crezut vreodata ca o carte ma poate face sa rad laughing)))))))))))