| codygold23 a întrebat:

=). Stiti niste concursuri reale online cu premii adevarate? funda - cel mai bun raspuns. :d [ scuze categoria :-s ].

Răspuns Câştigător
| deepinlovewithyou a răspuns:

Hei! Acum cel mai mare concurs este acesta concurs.libertatea.ro/impodobeste-bradul/ -> daca vrei sa participi ai acolo regulamentul pentru a te informa. Tot ce trebuie sa faci este sa te loghezi cu facebook si restul scrie acolo.

Concursuri cu premii reale poti gasi si pe : http://www.concursuri.biz/
Sunt concursuri reale facute de companii mari si nu sunt facaturi! Funda?

7 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

Www.tpu.ro
www.clopotel.ro
facebook

| Letty03 a răspuns:

TPU

| h5 a răspuns:

Intra pe concursuri.biz (aici sunt toate concursurile de pe net )

| SamyRuben a răspuns:

Salut intrati pe urmatorul link si va rog acordatim un punct! multumesc pentru intelegere [ daca acorzi un punct poti castiga 1 mp 3 sau alte premi la alegere poti sa distribui acest linc pentru acordare un punct si castigare! Eu asa mam ales cu un mp 3 + 6 euro credit : http://www.tamagochi.ro/pet-Sonix

| Mp3Fustangiu a răspuns:

Incearca sa te inscrii pe www.VooVu.net un vecin a castigat un Laptop, acum depinde ce premiu vrei tu... ati urez succes! ori cum garantez pentru el

| Mp3Fustangiu a răspuns:

Www.Voovu.net este singurul care este serios si a ramas de 5 ani