| Adiiordache a întrebat:

Ce continut de canal youtube pot face? (Inafara de videoblog)

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Prank channel big grin

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice video care are un continut original si pe care stii sa il promovezi

| AnimatedSignature a răspuns:

Gaming channel

| deedlebag001 a răspuns:

Jipa tu dai raspunsuri doar ca sa iei tricou ca n-ai destule pe acasa, te inteleglaughing) APai poti sa faci canal cu gameplay-uri, review-uri & unboxing-uri(asta daca ai bani si n-ai ce face cu ei), ceva cu muzica, tutoriale(fie de jocuri, fie de video, fie de poze, fie de altceva) etc

| Zurli2004 a răspuns:

Canal Top 5

| LalaBandFan21 a răspuns:

Poţi arăta cum se crează unele decoraţiuni, poţi să faci make-up tutorial, sau diferite tutoriale.
Arde-o aşa, ajută lumea, şi o să vină subscriberi.