| Iunix a întrebat:

Ați prefera un canal de Youtube cu un conținut divers ( tutoriale, topuri, gameplay-uri, parodii etc. ) sau ați prefera un un canal de Youtube cu un singur tip de conținut ( de exemplu să fie doar cu topuri )?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac canalele diverse, nu prea imi plac cele cu un singur tip de continut

| mbncf a răspuns:

Să fie cât mai divers, așa o să vezi și ce conținut o să fie mai apreciat și apoi te axezi într-o mai mare măsură pe el.

| Tenzor a răspuns:

Atentie cad mere, top 5, top 10 mai era unu parca, curiosity land, Orange blue. Toate aceste sunt doarte intereante, si mai sunt si multe altele.

| Iunix explică (pentru Tenzor):

Ce întreb eu și ce îmi răspunzi tu. Știu deja aceste canale, dar nu asta am întrebat. Am întrebat ce ați prefera, un canal de Youtube cu un conținut divers sau un singur tip de conținut?

| Tenzor a răspuns (pentru Iunix):

Aa sry am inteles gresit intrebarea big grin.