| Sclipiciii a întrebat:

Ce costumate sa imi confectionez de halloween? Vreau ceva simplu pentru fete.

3 răspunsuri:
| danieldan123 a răspuns:

Printesa sau vrajitoare dar mai simplu cred ca zana

| sunt a răspuns:

Buna! Te-ai putea costuma in vrajitoare... O rochie neagra, niste cizme, o matura care sigur o ai pe acasa si o palarie( o gasesti in magazine la un pret de vreo 5 lei... Sau te-ai putea costuma in dracusor: niste iegari rosi, un tricou mai lung rosu, niste cornite si un machiar corespunzator ar fi excelent!

| juleees a răspuns:

Dracusor.colanti negrii.o maleta rosie...o coada si niste cornite ce se gasesc in magazine de rechizitebig grin sper sa te ajut